Komunitní škola

Komunitní škola Benešov nad Černou, z. s., Benešov nad Černou 125, 38282 Benešov nad Černou

IČ: 02962870, č.účtu: 265549648/0300, tel. 727 814 457, e-mail: knihovna@benesovnc.cz

Komunitní škola je zapsaný spolek, jehož členem se může stát každý, komu není lhostejný osobní rozvoj, vzdělávání a život v obci vůbec. Naším cílem je podpora celoživotního vzdělávání, setkávání obyvatel a posilování vztahu k místu, kde žijeme. Komunitní škola pracuje na principu otevřenosti, aktivním zapojování rodičů a občanů a zlepšuje sociální klima školy a komunity. Obsah výuky a jednotlivých kurzů je závislý na zájmu a požadavcích ze strany konkrétních zájemců. Členství ve spolku není podmínkou pro přihlášení ke studiu, má však určité výhody. Můžete se pak osobně podílet na tvorbě programové náplně komunitní školy. Všechny zájemce o osobní vzdělávání srdečně zveme k návštěvě některého kurzu.

Výkonná rada - Růžena Lepšová (předseda KŠ), Klára Čechová, Radek Sova

Stanovy - Stanovy Komunitní školy z.s. Typ: PDF dokument, Velikost: 128.91 kB

Přihláška - Přihláška do spolku Komunitní škola Typ: DOCX dokument, Velikost: 12.84 kB

Svátek má Zikmund

• Světový den ptačího zpěvu

Zítra má svátek Alexej

• Světový den astmatu a alergie
  • Den Slunce
  • Světový den svobody tisku

Bujný květ - plný úl.

Bouřky v květnu znamenají dobrý rok.

dnes, čtvrtek 2. 5. 2024
neděle 5. 5. polojasno 24/9 °C