ZŠ a MŠBenešov nad Černou

Provozní řád

Provozní řád je stanoven v souladu se zněním vyhlášky MŠMT č. 107/2005Sb., o školním stravování.

Forma plateb

HOTOVĚ v kanceláři školní jídelny od 7.00 – 16.00 hod. nejpozději první dva pracovní dny v měsíci, ve kterém se bude žák stravovat. Lze hradit i poslední den předchozího měsíce do 15.30hod. (případné změny budou oznámeny).

Přihlášku odevzdají  i žáci, kteří se případně začnou stravovat během roku nebo budou mít stravu jen v určitých dnech.

Dokupovat lze denně do 7.15hod.

Odhlašování obědů

Den dopředu na tel. 380322159 či osobně v jídelně, kuchyni (do 14.00 hod.) nebo e –mailem jidelna@zsbenesovnc.cz kdykoliv.

Uveďte: jméno, třídu, data odhlašovaných dní.

Odhlášky se přijímají nejpozději v aktuální den do 7.15 hod.

Přeplatky za odhlášené obědy se převádí do následného měsíce.

Pokud dítě náhle onemocní a odhláška již na ten den nemůže být přijata, má rodič nárok si zaplacený oběd vyzvednout do přinesené čisté nádoby (ne skleněné), a to v době 10.45- 13.00hod. Takto vydaná strava je určena k okamžité spotřebě.

Nárok na dotovaný oběd je pouze v první den nemoci dítěte, další dny musí být řádně odhlášeny. Je nutné v nepřítomnosti žáka odhlašovat stravu, jinak je žák stále přihlášen a oběd účtován. Pokud je žák ve škole, stravuje se v jídelně, jídlo nelze odnášet.

Ukončení stravování

Rodiče nahlásí vedoucí ŠJ tuto skutečnost a vyrovnají  pohledávky.

Výdejní doba obědů

Výdej obědů: 11.00 - 11.35 hod., 12.00 - 12.40 hod., 13.00 - 13.25 hod.

Cena oběda je uvedena v tabulce a zahrnuje: polévku, hlavní jídlo, nápoj a dezert. Přídavky jsou umožněny. Cena se může během roku měnit. Pro určení ceny je rozhodný školní rok, v němž žák dosáhne příslušného věku.

STRÁVNÍCI JSOU POVINNI se chovat v jídelně ohleduplně, učit se správným návykům v souladu s hygienickými a společenskými pravidly. Při stolování se řídí pokyny ved. školní jídelny, dozorujícího pedagoga a kuchařek.

Marie Juhaniaková, vedoucí ŠJ

Svátek má Marek

Zítra má svátek Oto

Státní svátky a významné dny na zítřek:

• Světový den duševního vlastnictví
  • Mezinárodní den vzpomínky na Černobyl

Duben hojný vodou - říjen vínem.

Jiří a Marek - mrazem nás zalek.

dnes, čtvrtek 25. 4. 2024
pátek 26. 4. slabý déšť 13/4 °C